Home Кримінал На Житомирщині СБУ викрила схему незаконного продажу лісосировини

На Житомирщині СБУ викрила схему незаконного продажу лісосировини

115

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області викрили протиправну діяльність посадових осіб одного з державних лісомисливських господарств регіону, через зловживання яких підприємству завдано збитків на 1,1 млн. гривень.

Посадовці держпідприємства уклали з іноземною комерційною структурою довгострокову зовнішньоекономічну угоду на реалізацію лісосировини за цінами, на третину нижчими сформованих на внутрішньому ринку України.

Для того, щоб експортна ціна лісу відповідала нормативним вимогам, в неї штучно було закладено супутні затрати лісгоспу – упаковку деревини, навантаження лісу на транспортні засоби та доставку до морського торгового порту.

Відтак за рік такої зовнішньоекономічної діяльності державне підприємство зазнало мільйонного збитку, інформуєпрес-група УСБ України в Житомирській області.

За матеріалами СБУ стосовно службових осіб державного лісового господарства УМВС України в Житомирській області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкцією цієї статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here