Home Кримінал На Житомирщині суд повернув до державної власності 6,8 га земель лісового фонду

На Житомирщині суд повернув до державної власності 6,8 га земель лісового фонду

133

У 2014 році наказами Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, в порушення вимог Лісового і Земельного кодексів України, надано у власність чотирьом жителям м. Києва земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Таким чином, у власність громадян передано чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення (сіножаті) загальною площею 6,8 га вартістю 884 тис грн на території Квітневої сільської ради Коростишівського району як землі запасу.

Проте, ці земельні ділянки перебувають у постійному користуванні ДП «Коростишівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс», є землями лісового фонду, на яких розташовані лісові насадження, та знаходяться в межах прибережної захисної смуги водного об’єкту.

Як повідомляє прес-служба прокуратури,  у подальшому двоє киян отримані наділи відчужили на користь іншої особи.

Коростишівським районним судом задоволено позов заступника прокурора області, визнано недійсними накази ГУ Держгеокадастру в області про надання у власність земель лісового фонду, скасовано реєстрацію свідоцтва на право власності на землю, а також витребувано відчужені ділянки і зобов’язано відповідачів повернути їх до земель ДП «Коростишівський лісгосп АПК».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here