Home Кримінал На Житомирщині вилучили 4 тонни контрафактного тютюну, який реалізовували в 4 областях

На Житомирщині вилучили 4 тонни контрафактного тютюну, який реалізовували в 4 областях

273

189 мішків (4 тонни) тютюну сумнівної якості вилучили 12 березня у групи осіб, яка займалася незаконним виготовленням та збутом підакцизних товарів на території Житомирської та ще трьох областей.

Про це повідомила прокуратура області:

"У п’ятницю, 12 березня 2021 року, Житомирською обласною прокуратурою спільно з ГУ Державної фіскальної служби в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України викрито групу осіб, яка займалася незаконним виготовленням та збутом підакцизних товарів на території Житомирської та інших областей".

За даними слідства, група осіб протягом 2020-2021 років незаконно виготовлення та розповсюджувала підакцизні товари на території чотирьох областей. Для протиправної діяльності обладнали спеціальними верстатами цехи у гаражних та складських приміщеннях.

Правоохоронці провели обшуки у місцях виготовлення та зберігання незаконно виготовленої тютюнової продукції на території Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Під час обшуків виявили та вилучили обладнання для обробки тютюнових виробів, 189 мішків тютюну вагою понад 4 тонни, 5 верстатів для подрібнення тютюну, 2,5 млн гільз для тютюну, чорнові записи, грошові кошти від незаконної діяльності на суму майже 240 тис. грн, автомобіль  Volkswagen LT.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here