Головна Кримінал На Житомирщині за невиконання судових рішень стосовно підприємця порушили кримінальну справу

На Житомирщині за невиконання судових рішень стосовно підприємця порушили кримінальну справу

88
0
У Черняхівському районі  керівник приватного сільськогосподарського підприємства умисно не виконував судові рішення, постановлені на користь Пенсійного фонду, податкової інспекції, районного центру зайнятості  та громадян. Підприємець мав би сплати  борги із зарплати та відповідні обов’язкові нарахування на загальну суму  423 тис. грн. Як наслідок, прокуратурою порушено кримінальну справу за невиконання судових рішень та приховування майна.
 
Як повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області, у цілому упродовж минулого року за фактами невиконання судових рішень порушено 20 кримінальних справ, у тому числі 7 – стосовно осіб державної виконавчої служби. 
 
Окрім того, забезпечено виконання рішень суду, постановлених на користь бюджету, фондів соціальної спрямованості, соціально незахищених категорій громадян тощо на суму понад 33 млн. грн.
 
З початку 2012 року органами прокуратури ужепорушено 2 кримінальні справи такої категорії, внесено 20 документів прокурорського реагування. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here