Home Кримінал На Житомирщині засуджені втілювали свої фантазії у снігових фігурах. ФОТО

На Житомирщині засуджені втілювали свої фантазії у снігових фігурах. ФОТО

122

Серед засуджених в установах виконання покарань Житомирської області відбувся конкурс снігових фігур «Снігові фантазії, що роблять нас вільними».

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Сьомого лютого в усіх установах виконання покарань Житомирської області з метою соціальної реабілітації та виправлення засуджених, поліпшення морально-психологічного клімату та розвитку творчих здібностей був проведений перший етап конкурсу снігових та льодових фігур «Снігові фантазії, що роблять нас вільними», участь у конкурсах взяли понад 90 засуджених.

Подивитись на мистецтво засуджених в УВП області змогли представники спостережних комісій, громадськості та засобів масової інформації.

Проведення подібних заходів сприяють засудженим у розвитку ініціативи і творчості, прагненні до самовдосконалення та прискоренні їх виправлення та ресоціалізації.

Переможці були заохочені подяками начальників установ та солодкими подарунками, а остаточні підсумки конкурсу та звання найкращого скульптора зі снігу і льоду буде визначено конкурсною комісією управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here