Home Кримінал На Житомирщині затримали браконьєрів з трьома тепловізорами та двома рушницями

На Житомирщині затримали браконьєрів з трьома тепловізорами та двома рушницями

96

В ніч на 25 листопада власник мисливських угідь, які знаходяться в Малинському районі, спільно з громадським інспектором Державної екологічної інспекції у Житомирській області виявили автомобіль марки Toyota, який рухався по польових дорогах та лісових масивах з увімкненим світлом та встановленим на даху автомобіля три прилади нічного бачення (тепловізори). Це свідчило про те, що особи, які знаходились в автомобілі, проводили нічне полювання, що є забороненим.

Негайно було повідомлено Державну екологічну інспекцію у Житомирській області та працівників Малинського відділення поліції Національної поліції в Житомирській області. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області приїхали швидко, так проводили заходи по виявленню фактів браконьєрства та знаходились недалеко від місця даної події.

Автомобіль було заблоковано. В автомобілі було виявлено вбитого зайця, який у подальшому невідомими особами було викинуто неподалік автомобіля.

На прохання працівників Малинського відділення поліції показати, що є а автомобілі – відмовились, тому були доставлені до Малинського відділення поліції, де було оглянуто даний автомобіль та виявлено дві рушниці та три прилади нічного бачення (тепловізори).

В даний час правоохоронцями проводяться заходи з встановлення причетності затриманих осіб до незаконного полювання чи браконьєрства. В разі підтвердження – винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here