Головна Кримінал На Житомирщині на 3 роки посадять експодатківця – зливав базу даних

На Житомирщині на 3 роки посадять експодатківця – зливав базу даних

218
0

На 3,5 роки тюрми засудили колишнього податківця на Житомирщині. У 2020 році він продавав дані з закритої бази. Один “пакет” інформації податківець продавав за 3-5 тис. грн. 

Про це інформує СБУ та прокуратура області:

«Головний державний ревізор установи налагодив механізм одержання грошей за відомості про комерційну діяльність юридичних осіб області. Ці відомості він витягував із закритої автоматизованої інформаційної системи ДПС «Податковий блок».

Клієнтами таких послуг були місцеві приватні підприємці, яких цікавила інформація про конкурентів та потенційних клієнтів».

Декілька фактів передачі інформації задокументували оперативники СБУ, у тому числі відомостей щодо місцевого підприємства критичної інфраструктури та філії державного заводу, що належить до сфери управління Державного управління справами.

Податківця затримали восени 2020 року одразу після отримання грошей від чергового клієнта за несанкціоновано скопійований пакет даних. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here