Home Кримінал На Житомирщині СБУ викрили колаборанта, який служив в ЗСУ та “зливав” дані...

На Житомирщині СБУ викрили колаборанта, який служив в ЗСУ та “зливав” дані росіянам

387

На півночі України на одному із гарнізонів проходив військову службу чоловік. Дистанційно з ним зв’язався агент російських спецслужб та завербував його. Потім він об’їжджав різні райони та спостерігав за військовими об’єктами. І всі ті дані чоловік передавав росіянам.

Про це інформує СБУ.

Військова контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію у Житомирській області. У результаті оперативних заходів викрито ще одного російського «крота» у лавах Збройних Сил України.
Зловмисник збирав для фсб розвіддані про технічний стан українських аеродромів та можливе їх використання бойовою авіацією ЗСУ. Також він передавав агресору локації складів з боєприпасами і паливно-мастильними матеріалами Сил оборони
“,- інформує СБУ.

Також він  за вказівкою російської спецслужби їхній агент намагався виявити місця базування і переміщення іноземних бронетранспортерів «MaxxPro». За даними слідства, затриманим виявився місцевий житель, який мобілізувався до лав ЗСУ і проходив службу в одному з гарнізонів на півночі України.

Чоловіка з початку травня дистанційно завербував кадровий співробітник фсб для проведення розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави. Завдання йому надходили на телеграм. Для виконання ворожих вказівок російської спецслужби агент об’їжджав різні райони і приховано спостерігав за військовими об’єктами, а також намагався «в темну» використовувати своїх знайомих.

Під час обшуків у фігуранта виявлено мобільний телефон з доказами злочинних дій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here