Головна Кримінал На Житомирщині шахрай організував схему вивезення людей із окупованих територій

На Житомирщині шахрай організував схему вивезення людей із окупованих територій

220
0

Під виглядом послуг на перевезення людей із тимчасово окупованих територій 25-річний житель Чуднівщини організував схему ошуканства. Він брав завдаток із бажаючих виїхати з окупації і зникам.

Поліцейські викрили шахрая.

“Правоохоронці задокументували налагоджену схему ошуканства. Вона полягала у пропозиції 25-річного жителя Чуднівщини перевезти бажаючих виїхати з тимчасово окупованих територій на підконтрольні Україні. Оголошення такого змісту чоловік поширював у месенджерах. Ціна на послуги була невисокою, тому дзвінки із замовленнями активно надходили. «Перевізник» просив перерахувати йому на картку завдаток у сумі 6 тисяч гривень нібито на пальне, а після того… зв’язок із ним уривався”, – повідомили в поліції області.

Нині поліцейські встановили щонайменше двох постраждалих від цієї шахрайської схеми. Це родичі людей, які нині знаходяться на тимчасово окупованих територіях України і таким чином сподівались вивезти близьких у безпечні регіони.

15 листопада поліцейські провели санкціоновані слідчі дії за місцем проживання фігуранта та в його автомобілі. У результаті обшуків вилучили докази протиправної діяльності чоловіка, зокрема комп’ютерну техніку та інтернет-обладнання, засоби зв’язку, сім- та банківські картки тощо.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here