Головна Гроші На Житомирщині троє “айтішників” зламували сторінки та “позичали” гроші

На Житомирщині троє “айтішників” зламували сторінки та “позичали” гроші

696
0

Доступ до сторінок у соцмережах отримували троє “айтішників” із Коростенського району та “позичали” у друзів зламаного аккаунту гроші. За такою схемою ошуканства потерпіли близько десятка жителів різних областей.

Про викриття шахраїв, серед яких – двоє хлопців та дівчина, фахівці інформаційних технологій – та скерування до суду обвинувального акту повідомили у прокуратурі:

“Злочинне угрупування у складі трьох жителів Коростенського району, 1996-1998 років народження, з корисливою метою, протягом січня-травня минулого року займалися інтернет-шахрайством.

Усі троє членів угрупування (серед них одна дівчина) були дипломованими фахівцями у сфері інформаційних технологій. Тож, виходячи зі специфіки своєї освіти, розробили спеціальну злочинну схему ошуканства”.

Зокрема, “айтішники” створили фішинговий сайт, на якому пропонували  інтернет-користувачам підробіток. Зацікавлені у підробітку клієнти повинні були обов’язково зареєструватися на шахрайському сайті, після чого «айтішники» автоматично отримували доступ до їх персональних даних, акаунтів у соцмережі Instagram, а також усіх підписників.  

Отримавши такі можливості, ділки від імені клієнтів розсилали «друзям» повідомлення з проханням терміново перерахувати певну суму грошей на свій номер телефону. Одержаною «виручкою» ділилися між собою.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here