Home Війна На Житомирщині викрили колаборантів: колишніх працівника Кабміну та військового

На Житомирщині викрили колаборантів: колишніх працівника Кабміну та військового

845

У Коростені 15 квітня правоохоронці викрили двох колаборантів, які дискредитували ЗСУ та пропагували рф, закликали до об‘єднання з росією після капітуляції перед агресором.

Один із колаборантів – колишній працівник Кабінету міністрів України, нині – студент-заочник одного із університетів у санкт-петербурзі. Із Кабміну його звільнили за хуліганство.

Він активно дописував у пропагандистські телеграм-канали під псевдонімом за номером російського мобільного оператора. Колаборант  підтримував повномасштабне вторгнення ворога на територію нашої держави та із вдячністю захоплювався військовими злочинами рашистів, поширюючи дезінформацію про ситуацію на фронтах.

Він закликав окупантів запровадити тимчасовий уряд і навести жорсткі порядки в Україні, звинувачуючи українських військових нібито у геноциді власного народу.

Ще один коростенець – колишній військовослужбовець. У соціальних месенджерах поширював контент у підтримку війни та головне – повністю схвалював зміни кордонів нашої держави. У своїх дописах він обстоював необхідність та неминучість «поглинання України братнім народом» задля створення «триєдиної слов’янської держави» у складі росії, білорусі та України.

Під час досудового розслідування правоохоронці вилучили за місцем проживання одного з фігурантів заборонену символіку країни-агресора.

Як повідомляє поліція, 16 квітня викрили 53-річну житомирянку, яка публічно в чоцмережах закликала підтримувати дії-агресора. За її місцем проживання провели обшуки та вилучили ноутбук і інші речі. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here