Home Кримінал На Житомирщині викрили ще одного прихильника “руського миру”: поширював дописи за росію

На Житомирщині викрили ще одного прихильника “руського миру”: поширював дописи за росію

419
0


Служба безпеки України викрила 58-річного мешканця Бердичева.  Він у соціальній мережі поширював  матеріали із закликами до умисних дій зі зміни меж територій та держкордону України.

Про це повідомила пресслужба СБУ в Житомирській області.

«За даними слідства, зловмисником виявився уродженець Омська (рф), який уже тривалий час проживає у Бердичеві. Працівник місцевої енергопостачальної компанії через соцмережу «Однокласники» активно поширював деструктивні проросійські меседжі, які ображають українців, знецінюють державу Україну та ставлять під сумнів законність меж її території, що визначаються державним кордоном», – йдеться у повідомленні.

Інформаційні матеріали він запозичував із пропагандистських ресурсів-«рупорів кремля».

Публікації стосувалися переважно підтримки дій загарбників і росії загалом та фейкової інформації про події на фронті. При цьому українські захисники, керівництво держави і самі українці виставлялися злочинцями, нацистами та фашистами, а Україна – плацдармом для «незаконних дослідів» та «секретних військових біолабораторій».

Крім того, зловмисник репостив «пророчі» публікації щодо майбутнього розпаду України на частини та обґрунтовував «логічність» їх підпорядкування іншим державам.

Ініційоване Службою безпеки судово-лінгвістичне дослідження підтвердило наявність у розповсюджених сепаратистом дописах закликів до порушення територіальної цілісності нашої держави.

Під час обшуку правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку і мобільний термінал, які використовувалися у протиправній діяльності.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт разом із матеріалами кримінального провадження скеровано до суду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here