Home Кримінал Ображав, штовхав та не пускав додому: поліцейські повідомили жителю Попільнянської громади про...

Ображав, штовхав та не пускав додому: поліцейські повідомили жителю Попільнянської громади про підозру в учиненні домашнього насильства

26

Дільничні офіцери відділення поліції №2 (смт Попільня) Житомирського райуправління неодноразово реагували на звернення 53-річної жительки громади щодо неправомірних дій співмешканця.

У ході досудового розслідування встановлено, що 41–річний чоловік має непостійні заробітки та зловживає алкоголем. Це викликає незадоволення з боку цивільної дружини. Однак у відповідь на свої претензії жінка отримує лайку, образи та штурхани. Нерідко чоловік перешкоджав її доступу до власного будинку, змушуючи шукати прихистку у знайомих.

Попільнянські правоохоронці упродовж року працювали у родині та складали відносно кривдника адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства, а також виносили термінові заборонні приписи. Однак проведені превентивні заходи не приносили бажаного результату і тиранія у родині продовжувалася.

Відтак за зверненням жінки поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом домашнього насильства та 17 червня повідомили фігуранту про підозру у вчиненні цього протиправного діяння.

Відповідно до чинного законодавства вчинення домашньої тиранії карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин або пробаційним наглядом терміном до 5 років, або обмеженням волі на той самий строк, чи позбавленням волі на строк до 2 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here