Головна Кримінал Обшуки у чиновниці в Житомирській області: розкрили схему з привласнення 4 млн...

Обшуки у чиновниці в Житомирській області: розкрили схему з привласнення 4 млн грн

1735
0

У чиновниці із Коростенької РДА 15 вересня провели обшуки та виявили докази злочинної діяльності. Вона організувала схему з компенсаціями за майно “чорнобильців” та таким чином у групі з іншими особами привласнили понад 4 млн грн.

Про це повідомили у прокуратурі області:

“Організована злочинна група у складі начальника управління, начальника відділу РДА та місцевого суб’єкта оціночної діяльності, шляхом зловживання своїм службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, у 2017 – 2020 роках налагодили механізм протиправного заволодіння бюджетними коштами, призначеними для компенсації за втрачене нерухоме майно у разі відселення або переселення з радіоактивно забруднених територій”.

Правоохоронці встановили, що чиновники залучали жителів Коростенського району та реєстрували у напівзруйнованих нежилих будівлях на забруднених територіях. Потім ці громадяни купували майно у чистих зонах, хоча туди не переїжджали, та отримували компенсацію “за втрачене нерухоме майно у разі переселення з радіоактивних територій”.

У результаті компенсовані з бюджету кошти привласнювали учасники злочинної групи.

Чиновники оцінювали вартість напівзруйнованих будинків у селах Сарновичі та Берестовець у понад 300 тис. грн кожен, що еквівалентно вартості квартири в обласному центрі.

За такою схемою отримали компенсації за 12 будинків на загальну суму понад 4 млн грн.

Зокрема, у відкритих джерелах є інформація про перерахування управлінням соціальної політики Коростенської РДА на рахунки фізичних осіб близько 550 тис. грн та 500 тис. грн у вересні минулого року “за втрачене нерухоме майно”.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here