Home Кримінал Овручанина ув’язнили на 9 років за збут і незаконне зберігання наркотичних засобів,...

Овручанина ув’язнили на 9 років за збут і незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин, зброї і бурштину

489

Жителя Коростенського району визнано винним у незаконному зберіганні бурштину, незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами і вибуховими речовинами, а також у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин у великому розмірі, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Його засуджено до 9 років позбавлення волі.

Прокурор довів, що злочини скоїв 36-річний житель міста Овруча.

Особливу активність чоловік проявив у лютому 2022 року. Він придбав близько десятка кілограмів наркотичного засобу – канабісу, який вдома розфасував у майже 290 зіп-пакетів та склав їх у дорожню сумку, приготувавши для збуту.  

Під час обшуку у помешканні засудженого, крім канабісу, вилучили психотропну речовину – амфетамін, вогнепальну зброю, бойові припаси, корпус ручної гранати, пістолет та майже один кілограм бурштину невідомого походження.

На суді обвинувачений стверджував, що наркотичну сировину зберігав не для збуту, а збирався виготовляти папір і тканину, ніби все робив «для науки й медицини».

У суді розцінили таку версію як уникнення від кримінальної відповідальності та на підставі наданих прокурором доказів і результатів експертиз постановили реальне покарання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here