Головна Війна Переписки, агітки та «гості»: що виявила СБУ під час обшуків храмів московського...

Переписки, агітки та «гості»: що виявила СБУ під час обшуків храмів московського патріархату в Житомирі

794
0

Дзвінки громадяни РФ, а також смс-переписку з прославлянням російського наступу вели «гості», що перебували на території об‘єктів московського патріархату в Житомирі та області.

СБУ завершила обшуки та прозвітувала про виявлене. Зокрема, це і агітаційна література.

Під час безпекових заходів у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі та двох Скитах на Житомирщині, виявлено осіб, які перебувають на зв’язку з громадянами рф. Наразі ці зв‘язки вивчаються співробітниками СБУ.

«Гості» знаходились на території готельних комплексів при церквах і використовували анонімні месенджери для комунікації.

У переписці – про «очищення Росії від нечисті» та інша маячня.

У «спецбібліотеках» церков виявлено велику кількість друкованої літератури «авторства» російських церковних діячів, виготовленої у рф після російського вторгнення в Україну 2014 року та «схваленої» до використання московською патріархією руської православної церкви. Саме ці книжки, за задумом московських попів, повинні бути фундаментом для насадження проросійської ідеології серед людей, які шукають у вірі розради у важких життєвих ситуаціях.

Серед знайденої літератури – примірники із ксенофобськими та антисемітськими висловлюваннями, які «обґрунтовують» меншовартість українського народу та самої України.

Окремі полички – присвячені літературі з так званою монархічною ідеологією, що, як відомо, є однією із скрепів так званого «руського міру».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here