Home Кримінал Підліток плавав по Гуйві з нарізною гвинтівкою: звідки у хлопця зброя встановлює...

Підліток плавав по Гуйві з нарізною гвинтівкою: звідки у хлопця зброя встановлює міліція

94

Правоохоронці вилучили у підлітка дрібнокаліберну гвинтівку.

В рамках кримінального провадження житомирські міліціонери з’ясовують, звідки взялася та як потрапила до дитячих рук нарізна вогнепальна зброя у вигляді дрібнокаліберної гвинтівки, яку днями вилучили правоохоронці у неповнолітнього жителя Андрушівського району.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів щодо виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї в Андрушівському районі Житомирщини на місцевій річці Гуйві працівники міліції помітили човен, у якому перебував підліток. Останній, побачивши правоохоронців, похапцем почав щось ховати на дно човна. Поведінка хлопця не могла не викликати у міліціонерів підозру.

Як виявилося в ході огляду плавзасобу, на його дні підліток, 15-річний житель райцентру, намагався приховати дрібнокаліберну гвинтівку та один патрон до неї.

За таких обставин хлопця було доставлено до Андрушівського райвідділку міліції, де у присутності батьків підліток розповів, що зброю знайшов у лісі та вирішив трохи постріляти на місцевому водоймищі.

– Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня правова кваліфікація – ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, – каже начальник Андрушівського РВ УМВС України в Житомирській області Сергій Бойко.

Наразі вилучена гвинтівка направлена на експертне дослідження. А міліціонери в рамках відкритого кримінального провадження встановлюють обставини, за яких у дитячих руках опинилася небезпечна й далеко недитяча іграшка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here