Home Кримінал Підпільну пилораму виявили міліціонери під час перевірки

Підпільну пилораму виявили міліціонери під час перевірки

98
У Брусилівському районі міліціонери  під час оперативно-профілактичних заходів виявили підпільну пилораму натрапили на подвір’я, вщент заповнене деревиною.
 
Як виявилося, це місцева пилорама, до роботи на якій залучаються сільські мешканці, й спеціалізується вона на наданні послуг по обробці деревини, повідомляє прес-служба міліції.
 
Для такої діяльності у дворі було встановлено спеціальне обладнання. Щоправда, на момент міліцейської перевірки пилорама тимчасово призупинила своє функціонування.
 
Проте власника правоохоронці в той день так і не дочекалися, втім, як і документів, що дозволяють йому займатися цим видом діяльності. 
 
Даний факт було ретельно задокументовано працівниками Управління державної служби боротьби з економічними злочинами. Наразі розпочато перевірки, в результаті яких буде встановлено, чи на законних основах функціонувало підприємство по обробці деревини.
 
А в с.Морозівці в домоволодінні раніше судимого місцевого мешканця оперативники карного розшуку виявили та вилучили суху подрібнену рослинну масу, яку господар дбайливо зберігав у підсобному приміщенні.
 
Чоловік пояснює, що іноді вживає нарковмісну суміш. 
Вилучену рослинну суміш направлено на експертне дослідження, за результатами якого буде вирішено питання про порушення кримінальної справи.

Загалом же, під час відпрацювання на Брусилівщині правоохоронці виявили понад півсотні порушень адміністративного законодавства. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here