Home Кримінал Підприємство завдало державі 1,5 млн грн збитків під час ремонту дороги Житомир-Могилів-Подільський

Підприємство завдало державі 1,5 млн грн збитків під час ремонту дороги Житомир-Могилів-Подільський

76

 Прокуратурою Житомирської області спільно з Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в області вживаються заходи щодо захисту фінансово – економічних інтересів держави. 

Так, прокуратурою області подано до суду позов в інтересах держави в особі Управління та Служби автомобільних доріг у Житомирській області про стягнення з приватного підприємства завданих державному бюджету збитків на суму майже 1,5 млн грн.    

Установлено, що приватне підприємство, виконуючи протягом 2016-2017 років роботи з ремонту та утримання автомобільної дороги державного значення Житомир-Могилів-Подільський, порушило вимоги чинного законодавства. 
Зокрема, використовуючи недостовірні документи,  протиправно завищило вартість приготування щебеневих і асфальтобетонних сумішей. 


У подальшому, нібито витрачені ним на експлуатацію устаткування кошти, включено до вартості виконаних робіт, які оплачено за рахунок коштів державного бюджету у повному обсязі.  
Наразі справа перебуває на розгляді у господарському суді Київської області.       

Додатково: за фактами викритих незаконних оборудок, під процесуальним керівництвом прокуратури області, розслідується кримінальне провадження за   ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Прес-служба прокуратури Житомирської області 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here