Головна Кримінал Податківці боротимуться з кіберзлочинністю

Податківці боротимуться з кіберзлочинністю

103
0
Податкова міліція Житомирщини переорієнтовується на боротьбу з кіберзлочинністю. Про це зазначив виконуючий обов’язки начальника податкової міліції ДПС у Житомирській області Олександр Кірсанов під час проведення прес-конференції. 
 
О.Кірсанов наголосив, що наразі податковими міліціонерами зменшено «тиск» малий і середній бізнес, основний акцент в роботі – виявлення кіберзлочинності. «Це – стрімко зростаючий ринок обігу електронних грошей, різного роду платіжних систем, електронних ваучерів операторів мобільного зв’язку, інтернет-провайдерів, інтернет торгівлі тощо”.
 
За його словами, також особлива увага приділяється заходам щодо структурної реорганізації органів податкової міліції. Для цього в першу чергу скорочено штатну чисельність працівників податкової міліції на 20 відсотків, ліквідовано підрозділи податкової міліції у районах та містах, де немає великого бізнесу та відповідних маніпуляцій при сплаті податків.
 
Проведені заходи позитивно вплинули на роботу. У 2011 роцi було викрито 145 злочинів у сфері оподаткування, з них 123 – тяжкі або особливо тяжкі. Виявлено та нейтралізовано 4 потужні конвертаційні центри. 
 
В результаті проведення оперативних заходів по виявленню злочинів у сфері державних закупівель, за матеріалами співробітників податкової міліції порушено 11 кримінальних справ. В цілому у напрямку боротьби з відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом викрито 7 злочинів, по яких загальна сума легалізованих у такий спосіб доходів перевищує понад 18 млн. гривень. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here