Головна Кримінал Податківці Житомира нейтралізували ”конвертаційний центр”

Податківці Житомира нейтралізували \”конвертаційний центр\”

97
0
На території Житомира була створена та в 2006-2010 роках діяла злочинна група осіб. Її метою було сприяння підприємствам – платникам податку на додану вартість в ухиленні від сплати цього виду мита.
 
Суть злочинної схеми полягала в незаконному формуванні податкового кредиту через ланцюг "транзитних" та "фіктивних" підприємств. Останні фактично фінансово-господарською діяльністю не займалися. За таких обставин податкові зобов’язання по сплаті до бюджету податку на додану вартість перекладалися на підприємства з ознаками фіктивності і до державної кишені не сплачувались.
 
Спритні засновники "конвертаційного центру" за допомогою підконтрольних фіктивних підприємств переводили гроші у готівку.
 
Податковою міліцією стосовно двох громадян вже порушено кримінальну справу, всі обставини якої має з’ясувати досудове слідство.
 
Варто додати, що це четвертий з початку року нейтралізований "конвертаційний центр"» на Житомирщині. Також в активі податкових міліціонерів нашої області виявлення та нейтралізація кількох десятків фіктивних фірм.
 
 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here