Головна Кримінал Податківці Житомирщини повернули до державної казни 7 млн. грн.

Податківці Житомирщини повернули до державної казни 7 млн. грн.

138
0

 Податкові міліціонери області зорієнтовані на ліквідацію тіньових процесів в економіці. За 5 місяців цього року у сфері оподаткування вже розкрито 79 злочинів, і  як результат –  забезпечено відшкодування збитків у розмірі 7 мільйонів гривень. Майже половину цієї суми складає необґрунтовано заявлені до відшкодування ПДВ. У більшості випадків такі кроки підприємливих громадян зацікавили податкових міліціонерів з боку порушення Кримінального кодексу.

Також було викрито 5 фіктивних суб’єктів господарювання та 3 “конвертаційні” центри. За результатами їх відпрацювання на розрахункових рахунках заблоковано майже півтора мільйони гривень.

Оперативно-профілактичні заходи були проведені і у сфері обігу товарів задля захисту вітчизняного споживача від недоброякісної продукції. Тут було викрито 7 фактів виготовлення і збуту горілчаних виробів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей. Загалом з нелегального обігу було вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму у 16 мільйонів.

За матеріалами: Житомирська хвиля


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here