Головна Кримінал Податкова міліція Житомирщини викрила 14 підпільних виробництв

Податкова міліція Житомирщини викрила 14 підпільних виробництв

120
0

З початку року на території Житомирщини податкова міліція викрила 14 підпільних виробництв. За інформацією прес-служби обласної податкової, в переважній більшості на них переробляли каміння та деревину. За попередніми підрахунками, вартість вилученого обладнання і готової продукції оцінюється у 10 мільйонів гривень.

На території однієї із автозаправочних станцій Володарськ-Волинського здійснювалася реалізація нафтопродуктів без будь-яких документів дозвільного характеру. Після огляду виявлено та вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 150 тисяч гривень. За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, матеріали перевірки направлено до суду.

Також податкові міліціонери викрили підпільний цех з первинної обробки деревини. Це виробництво на території колишніх приміщень автомобільних гаражів організував мешканець Новоград-Волинського району.

Крім того, було нейтралізовано два конвертаційних центри, керували якими зі столиці нашої держави.


За матеріалами: Житомирська хвиля

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here