Home Кримінал Поліція виявила посіви конопель в обійсті жителя Черняхівської громади

Поліція виявила посіви конопель в обійсті жителя Черняхівської громади

38

5 липня черняхівські поліцейські перевірили інформацію щодо вирощування нарковмісних рослин 36-річним чоловіком та отримали підтвердження його протиправної діяльності. 

На присадибній ділянці чоловік висадив рослини конопель, деякі з них сягали зросту людини. Власник посівів пояснив, що все це висадив для власного споживання.

Обставини задокументувала слідчо-оперативна група Житомирського райуправління поліції. Правоохоронці вилучили 338 кущів конопель та скерували їх для проведення відповідних експертних досліджень.

Нагадуємо, що коноплі є сировинною базою для виготовлення наркотичних речовин. Відтак державою врегульовано питання щодо посівів цих рослин для харчових та промислових потреб. Зокрема, їх вирощування у приватних господарствах є незаконним.

Згідно з санкцією ст. 310 КК України, посів або вирощування від 10 до 50 рослин конопель розцінюється як кримінальне правопорушення, за яке передбачене покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до 3 років, або обмеження волі на той самий строк. Якщо ж кількість посіяних рослин конопель перевищує вказану вище, покарання може сягнути від 3 до 7 років ув’язнення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here