Home Кримінал Поліцейські оголосили про підозру житомирянину, який побив тренера ”Авангарду”

Поліцейські оголосили про підозру житомирянину, який побив тренера \”Авангарду\”

109

29 травня слідчими Житомирського відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури обласного центру оголошено про підозру 37-річному чоловікові за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Упродовж двох місяців обвинувачення буде скеровано до суду. Конфлікт, у ході якого було травмовано тренера дитячо-юнацької спортивної школи, стався 10 травня уранці через давні неприязні стосунки підозрюваного та вихованців закладу. Чергова сутичка у роздягальні басейну із звинуваченнями на адресу дітей продовжилась на вулиці, поблизу приміщення. Її очевидцями були вихованці школи та їх батьки.

Підозрюваний завдав тренеру, який заступився за дітей, удар в обличчя. Згодом у чоловіка констатували два переломи щелепи і нині він продовжує лікування. Відтак за зібраними свідченнями, проведеними експертизами, у тому числі щодо тяжкості отриманих потерпілим тілесних ушкоджень, іншими речовими доказами Житомирським відділом поліції спільно з прокуратурою міста 37-річному чоловікові оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

– Ця подія набула резонансу серед житомирян через зухвалість і нахабність учасника інциденту, але ми керувались не емоціями, а зібраними речовими доказами, – розповів начальник Житомирського відділу Михайло Сорока. – У досудовому розслідуванні будуть проведені ще певні слідчі дії, які дозволять сформувати обвинувачення і після ознайомлення підозрюваного з ним, справу розгляне суд.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді 2 років виправних робіт або обмеження чи позбавлення волі на термін до 3 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here