Home Кримінал Поліція звітує: мешканці Житомирщини відсвяткували Великдень без порушень порядку

Поліція звітує: мешканці Житомирщини відсвяткували Великдень без порушень порядку

107

Працівники поліції забезпечували правопорядок та безпеку громадян під час святкових богослужінь та інших масових заходів у населених пунктах області. У них взяли участь понад 130 тисяч місцевих жителів та гостей Житомирщини.

У ніч з 30 квітня на 1 травня у 645 культових спорудах, розташованих у понад 560 населених пунктах Житомирщини, відбулися Великодні богослужіння. Найбільш чисельні культові відправи пройшли в Житомирі, Коростені, Бердичеві та Новограді-Волинському.

Упродовж цих днів до охорони публічної безпеки та правопорядку залучалися понад 760 поліцейських, а також громадські помічники, які виявили бажання допомогти охороняти правопорядок.

Працівники поліції працювали у складі піших та автопатрулів, а також мобільних груп. Їх завданнями були організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Під час релігійних заходів грубих порушень громадського порядку не було допущено. Загальна кількість зареєстрованих подій за ці дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася, – повідомляє відділ комунікації ГУНПв Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here