Home Кримінал Посеред Житомира виявили тіло чоловіка, замотане в килим

Посеред Житомира виявили тіло чоловіка, замотане в килим

419

У Житомирі на Східній близько півночі 7 серпня троє невідомих несли килим. Злякавшись перехожого, вони кинули ношу і втекли. Чоловік зателефонував до поліції. В килимі виявили тіло чоловіка на вигляд 45-50 років. 

Причетним до смерті виявився 15-річний хлопець. Поліція затримала всіх причетних.

“7 серпня майже опівночі до поліції зателефонував схвильований чоловік. Він помітив, що на вулиці Східній троє перехожих несли килим. За його переконанням в середині знаходилася людина. А на його оклик незнайомці кинули ношу і втекли”, – повідомили в поліції.

Виявилося, що четверо знайомих вживали спиртне в кімнаті гуртожитку. Найменший, 15-річний житель Глибочицької громади, пригадав, що один з присутніх завинив йому. Висуваючи претензії, хлопець побив чоловіка. Зрештою всі четверо лягли спати.

Уранці власник помешкання та двоє гостей пішли у справах, а побитий  41-річний житомирянин залишився відпочивати у кімнаті. Згодом, повернувшись додому, господар виявив у власному ліжку мертвого товариша. Тож він розшукав ще двох інших учасників застілля та повідомив про смерть чоловіка. Найменший з них попросив їх позбутися тіла. Завернувши померлого у килим, вони винести його на вулицю.

Уже вдосвіта поліцейські встановили особи ймовірно причетних до події. Нині вони свідчать у Житомирському райуправлінні поліції. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here