Home Кримінал Правоохоронці вилучили у мешканців Житомирщини металобрухт, самогон та зброю

Правоохоронці вилучили у мешканців Житомирщини металобрухт, самогон та зброю

109
У Черняхівському районі правоохоронці провели оперативно-профілактичні відпрацювання. Результатом їх роботи лише за декілька днів стало виявлення незаконних пунктів приймоу металобрухту, вилучення самогону та самогонних апаратів, а також зброї.
 
Дільничні інспектори міліції викрили та припинили діяльність двох незаконних пунктів прийому металобрухту, які розміщувалися у домогосподарствах місцевих жителів с. Вільска та с.Троковичей.
 
В них було вилучено майже 350 кг. брухту чорного металу та ваги. Наразі за цими фактами вирішуються питання про порушення кримінальних справ, розповіла Ольга Номерчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Правоохоронці доклали зусиль і на закриття підпільних гуралень, де систематично виготовлявся та розповсюджувався самогон. 
 
Загалом тільки за один день відпрацювання на території Черняхівського району працівники міліції вилучили понад 100 літрів самогону, 720 літрів закваски та 15 самогонних апаратів.
 

Правоохоронці звертали увагу й на дотримання чинного законодавства власниками зброї.

Під час відпрацювання за різні порушення адміністративного законодавства було вилучено 10 одиниць мисливської зброї, серед яких 1 нарізна.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here