Home Кримінал При нинішній владі працівник ДАІ у день має до 500 гривень, –...

При нинішній владі працівник ДАІ у день має до 500 гривень, – Бояркін. ВІДЕО

129

Щоб потрапити у ДАІ, потрібно заплатити хабар в 1500 доларів, а виїзд на трасу Київ-Чоп давав працівникам Державтоінспекції додаткові заробітки в кілька тисяч гривень у день.

Про це на камеру розповідає інспектор ДАІ Борис Бояркін. Він показує на камеру посвідчення, де видно, що він працює в автоінспекції з травня 2014-го року і дійсне до 2018 року.

Відео було завантажено на YouTube учора, 26 січня. За добу його переглянуло більше 65 тисяч користувачів. У ДАІ о 18:00 учора опублікували новину про те, що «очищують лави ДАІ від випадкових людей». Кажуть, що Бояркін був звільнений у грудні 2014 року.

«Колишній інспектор, пропрацювавши у підрозділі чотири роки, 5 разів притягувався до дисциплінарної відповідальності за допущені порушення в роботі та врешті був звільнений за це. За час служби 24-річний парубок неодноразово опинявся у центрі скандальних ситуацій. Втім, нині молодик, очевидно, не усвідомивши свого звільнення, продовжує у формі працівника правоохоронного органу коментувати діяльність підрозділу УДАІ, спеціально створюючи довкола нього негатичний резонанс», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті.

Правоохоронці спростовують всю інформацію, яку оприлюднив Бояркін і обіцяють у разі виявлення порушень, про які говорить нібито колишній інспектор, винні будуть покарані. Переконані, що все, про що говорить інспектор – це помста керівництву за звільнення.

Бояркін розповідає про при нинішній владі інспектори мають десь 500 гривень у день. Задачу щодо збору кількості грошей отримували від начальства.

«Кожна скарга на інспекторів – це плюс 200 гривень. Якщо на місце виїде відповідальний, то потрібно розрахуватись за бензин», – каже інспектор у своєму зізнанні.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here