Головна Кримінал Прокуратура не підтвердила інформацію телеканалу 1+1 про проституцію в армії

Прокуратура не підтвердила інформацію телеканалу 1+1 про проституцію в армії

88
0

Військові прокуратури Київського і Дарницького гарнізонів відмовили в порушенні кримінальних справ у зв’язку з відсутністю складу та подій злочину за результатами перевірки фактів, викладених у сюжеті про проституцію в українській армії, що вийшов в ефірі телеканалу 1+1 у програмі Гроші від 27 вересня.

Як повідомили сьогодні, 11 жовтня, в Міністерстві оборони, журналістка телепрограми Гроші в гонитві за сумнівною сенсацією прагнула спровокувати солдатів строкової служби до надання ними інтимних послуг за гроші.
 
Згідно з повідомленням, журналістка "записала зрежисовану дію на приховану відеокамеру і подала сюжет в ефір як твердження про існуючу в деяких військових частинах налагоджену систему з надання інтимних послуг солдатами".
 
Міноборони стверджує, що використані в сюжеті цієї телепрограми аматорські фото та відеоматеріали не мають відношення до української армії.
 
Нагадаємо, наприкінці вересня військова прокуратура Центрального регіону розпочала перевірку інформації сюжету про проституцію в українській армії, що вийшов в ефірі телеканалу 1+1 у програмі Гроші 27 вересня.
 
Пізніше, 28 вересня, Міноборони заявило про неправдивість цього сюжету, а військова прокуратура Центрального регіону вирішила перевірити викладену в ньому інформацію.
 
Крім того, 3 жовтня стало відомо, що Кримське теруправління Військової служби правопорядку Міноборони перевіряє інформацію про використання на господарських роботах цивільної особи двох військовослужбовців строкової служби однієї з військових частин Повітряних сил, дислокованої біля Ялти.
 
Пізніше, 7 жовтня, Міноборони заявило про провокаційну спробу журналістів найняти солдатів для проведення господарських робіт у Запорізькій області. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here