Home Кримінал Прокуратура підтвердила інформацію про те, що Дзюбенка випустили під заставу в 165...

Прокуратура підтвердила інформацію про те, що Дзюбенка випустили під заставу в 165 тисяч гривень

78

Прокуратурою області подано апеляцію на постанову Житомирського районного суду, якою суддя задоволив клопотання підсудного, колишнього начальника ВБНОН УМВС України в області, та змінив запобіжний захід з тримання під вартою на заставу на суму майже 165 тис грн. Також задоволено аналогічне клопотання ще чотирьох підсудних, три з яких – колишні працівники міліції, його підлеглі.

Прокуратура області вважає таке рішення безпідставним та принципово відстоюватиме законність в апеляційному порядку.

Під час досудового слідства п’ятьом обвинуваченим в особливо тяжких злочинах обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Двоє з них під час досудового слідства перебували у розшуку, серед яких – особа, яка неодноразово судима.

Розгляд справи практично завершено, допитано понад 280 свідків та потерпілих. З позиції прокуратури, інкриміноване підсудним обвинувачення підтвердилося у ході судового слідства.

Досудовим слідством та у судовому засіданні підтверджено, що  правоохоронець організував злочинну групу, члени якої, з метою здирництва та не притягнення осіб до кримінальної відповідальності, фальсифікували докази у кримінальних справах, зумисно підкидали непричетним особам наркотичні засоби. Обвинувачені вчиняли й інші тяжкі злочини.

Окрім того, статті, за якими пред’явлено обвинувачення членам злочинної групи, передбачають покарання понад 10 років позбавлення волі.  

Враховуючи ці наведені та багато інших фактів, прокуратура не погодилася із зміною запобіжного заходу та подала апеляцію про скасування вказаного рішення Житомирського районного суду.

У той час, коли готувалася дана інформація, за двох підсудних – керівника злочинної групи та неодноразово судиму особу, внесено заставу та звільнено їх  з-під варти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here