Home Кримінал Прокуратура вимагає повернути землю вартістю 1,7 млн грн у державну власність

Прокуратура вимагає повернути землю вартістю 1,7 млн грн у державну власність

159

У Житомирському районі службові особи райдержадміністрації з перевищенням службових повноважень передали у приватну власність понад 16 га землі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Зокрема, у грудні 2009 року підприємству продано земельну ділянку площею понад 10 га вартістю 1,7 млн грн під будівництво бази оптової торгівлі на території Глибочицької сільської ради.

У лютому 2012 року рішенням райдержадміністрації змінено цільове призначення земельної ділянки площею більше 5 га з ведення особистого селянського господарства на землі іншого призначення. У подальшому землю, розташовану на території Садківської сільської ради, передано під будівництво готельно-ресторанного комплексу. Задля захисту інтересів держави заявлено  позови з вимогою повернути зазначені землі у державну власність.

Також установлено, що службові особи Луківської сільської ради незаконно передали у приватну власність для ведення особистого селянського господарства 0,8 га землі лісового фонду вартістю понад 140 тис грн, яка знаходиться за межами населеного пункту. За даним фактом розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) КК України.

Законність рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування стосовно земельних питань перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here