Home Кримінал Прокуратура виявила, що міграційна служба іноді безпідставно продовжувала строки перебування іноземців в...

Прокуратура виявила, що міграційна служба іноді безпідставно продовжувала строки перебування іноземців в Україні

70

За результатами розгляду подання прокуратури м. Житомира службових осіб, що порушили міграційне законодавство, притягнуто до  дисциплінарної відповідальності.

Прокурорською перевіркою у Корольовському та Богунському районних відділеннях м. Житомира Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області встановлено ряд порушень у сфері міграції.

 Зокрема, службові особи районних відділень із порушенням встановлених термінів повідомляли органи прокуратури про прийняті рішення про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства, не притягували порушників міграційного законодавства до адміністративної відповідальності. Установлено також відсутність належної взаємодії з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями на території міста.

У ході перевірки районних відділень виявлено випадки безпідставного продовження службовими особами Управління строків перебування на території України, вибіркового застосування рішень щодо примусового повернення за порушення правил перебування в Україні.

За результатами розгляду подання прокуратури м. Житомира службові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності, а також розроблені заходи для усунення виявлених порушень.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here