Головна Кримінал Прокуратура Житомирщини викрила факти проведення фіктивних тендерів

Прокуратура Житомирщини викрила факти проведення фіктивних тендерів

102
0

Прокуратурою Житомирської області під час перевірок щодо додержання законодавства органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями при проведенні тендерних процедур встановлено непоодинокі порушення. 

Зокрема, встановлено, що службові особи комітету з конкурсних торгів одного з державних підприємств достовірно знаючи, що у тендері беруть участь два члени однієї сім’ї  (чоловік та його дружина), не відхили пропозицій учасників та допустили подружжя до оцінки.
 
Крім того, учасниками комітету складено неправдивий протокол розкриття тендерних пропозицій, у якому не вказали, що учасники тендерів є подружжям, а також не було вказано завищення ціни на послуги.
 
Таким чином зловживання службових осіб службовим становищем спричинило збитки державному підприємству та державі. 
 
За даним фактом стосовно службових осіб комітету з конкурсних торгів одного з державних підприємств порушено кримінальну справу. 
 
Як повідомив начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Олександр Башинський, у цілому поточного року органами прокуратури області за виявленими фактами зловживань  порушено 10 кримінальних справ, на момент порушення яких встановлено збитки на загальну суму 1, 8 млн. грн. 
 
Прес-служба прокуратури Житомирської області.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here