Home Кримінал Псевдоконтролери виманили у 87-річної житомирянки 25 тисяч гривень

Псевдоконтролери виманили у 87-річної житомирянки 25 тисяч гривень

104

 Поліцейські переконливо радять не впускати до своїх осель незнайомців, а у разі необхідності таких візитів подбати про присутність сусідів або родичів. 27 листопада 87-річна житомирянка виявила крадіжку 25 тисяч гривень після відвідин двох жінок, які назвались працівниками газового підприємства.


До квартири самотньої пенсіонерки візитери постукали близько 12.00. За словами незнайомок, вони повинні були перевірити покази лічильника газу у квартирі. Довірлива жінка впустила обох в оселю та провела одну з них на кухню, де і встановлений засіб виміру. Інша «гостя» залишилась у коридорі.

Відтак, допоки перша з візитерок  розмовами відвертала увагу пенсіонерки, друга встигла понишпорити по кімнатам квартири та віднайти заощадження у сумі 25 тисяч гривень. Потому «контролерки» чемно подякували та пішли.

Сама ж господарка оселі виявили крадіжку лише згодом увечері і звернулась з відповідною заявою до відділу поліції.

Нині за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводяться заходи для встановлення осіб жінок, які побували у квартирі літньої жінки.

Водночас поліцейські вкотре застерігають жителів області: не запрошуйте та не впускайте до своїх домівок сторонніх осіб. Подбайте про постійний зв’язок зі своїми літніми батьками, аби у разі виникнення подібних ситуацій вчасно прийти їм на допомогу.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here