Головна Гроші Псевдокрамарка з Радомишля “взувала” довірливих людей

Псевдокрамарка з Радомишля “взувала” довірливих людей

387
0

В одній із соцмереж, під вигаданим ім’ям, жителька Радомишля упродовж декількох місяців “продавала” взуття за надзвичайно низькими цінами. Отримуючи запити на покупку від людей, жінка домовлялася про передплату на картковий рахунок. Однак, як тільки кошти від замовників потрапляли на її рахунок, “продавчиня” обривала з ними з’вязок та блокувала.

Як встановила поліція, ошукати “підприємиці” вдалось щонайменше п’ятьох бажаючих придбати за невисоку ціну якісний товар.

Також правоохоронці з’ясували, що провертаючи свої махінації, жінка використовувала не тільки власні банківські картки, а і платіжні засоби інших членів родини. Усі ці, важливі для слідства предмети, поліцейські вилучили під час обшуку оселі шахрайки.

Відтак, Радомишльська поліція повідомила жінці про підозру у вчиненні шахрайства, за що її може очікувати покарання як у вигляді штрафних санкцій, так і у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here