Home Кримінал П’яний житомирянин перевозив пасажирів у Києві

П’яний житомирянин перевозив пасажирів у Києві

78

У Києві за березень виявили 7 водіїв маршруток, які перевозили людей у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Про це повідомили в прес-службі ДАІ.

Один із випадків стався 19 березня о 7 годині ранку на вулиці Смілянській. Співробітники ДАІ зупинили маршрутний автобус "Богдан".

Під час перевірки виявилося, що 39-річний водій, житель Житомирської області, керував автобусом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння водій, в присутності двох свідків, відмовився. На нього складено відповідний адмінпротокол і вилучено посвідчення на право керування.

Нагадаємо,  по всій країні, з 1 по 31 березня проводиться комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті. Під час перевірок особлива увага звертається на виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського автотранспорту, які суттєво впливають на стан аварійності. Це, зокрема, перевищення встановленої швидкості руху, створення аварійної ситуації, керування у нетверезому стані.

За інформаціє vchaspik.ua

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here