Головна Кримінал П’ятеро житомирян та киян організували наркосиндикат, що працював на 10 областей

П’ятеро житомирян та киян організували наркосиндикат, що працював на 10 областей

895
0

П’ятеро жителів Житомира та Києва організували наркосиндикат, який збував великі партії наркотиків у 10 регіонів України. Щотижнево організатори схеми збували 25 кг психотропних речовин та отримували прибуток до 40 млн грн.

Під час обшуків у них вилучили психотропів на 45 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції:

“На території 10 областей проведено масштабну спецоперацію для ліквідації діяльності наркосиндикату та затримання його лідерів і найактивніших учасників. В операції були задіяні понад 200 правоохоронців.

Провели 53 одночасних обшуків, вилучили понад 30 кг наркотиків та психотропні, а також 2,5 тонни прекурсорів. За попередніми даними вартість вилучених наркотиків сягає 45 мільйонів гривень. Окрім цього зброю, “чорнові” записи з даними про “рух” наркотиків, дилерів, “клієнтуру”, а також 14 автомобілів”.

Бізнес був побудований таким чином, що учасники “синдикату” майже не контактували один з одним.

Нарколабораторія знаходилася у підвальному приміщенні приватного будинку на околиці селища Ужгородського району. 

Наркотики збували в обласні та найбільші районні центри України. Продаж, прийом та оплату замовлень здійснювали через закритий канал у месенджері, де пропонували широкий асортимент заборонених в Україні речовин. 

Закупкою прекурсорів займалися п’ятеро жителів Житомира та Києва. Надалі вони збували наркотики великими партіями дилерам, а ті – вроздріб за допомогою  “закладок”.

Правоохоронці провели 53 одночасних обшуків, вилучили понад 30 кг наркотиків та психотропні, а також 2,5 тонни прекурсорів. 

У групі існувала чітка ієрархія та розподіл ролей: контроль за функціонуванням лабораторії, її охорона, “хіміки”, “фінансисти”, обслуговування “інтернет-магазину”, доставка продукції до місць зберігання, “кур’єри”, “закладчики” тощо. За його словами, виявлено 20 учасників угруповання. Учасників злочинної організації затримано, їм повідомлено про підозру.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here