Головна Кримінал Рідні не вірять, що 33-річна бердичівлянка вчинила самогубство

Рідні не вірять, що 33-річна бердичівлянка вчинила самогубство

467
0

Чоловік загиблої бердичівлянки не вірять у те, що 33-річна дружина могла вчинити самогубство і просить поліцію шукати винних.  

Про це розповіли журналісти «Надзвичайних новин».

Чоловік загиблої Олександр Холодний впевнений, що вона вбити себе не могла:

«Вона повідомила мені, що доїхала до Житомира. Я був зайнятий і вона теж. І я не міг почути, що з її голосом щось не так. Їй дзвонили колекторські компанії, але слухавку вона не брала. У телефоні на вайбері була інформація про те, що вони погрожували брату і дітям. Вся інформація є у слідства. Відсотків 90, що це пов’язано з роботою, або там на місці довели до цього змусили. Вона сама не могла».

Ірина Кучервюк, речниця Бердичівської поліції повідомила, що слідів насильницької смерті не виявлено, а висновок судової – медичної експертизи смерть жінки настала внаслідок асфіксії:

«Люди на похоронах в один голос заявили, що в самогубство не вірять, бо стосунки в сімї, були хороші і причин вбивати себе в неї не було».

Ірина та Олена знали загиблу жінку й кажуть, що жили вони з чоловіком добре.

«Шкода! Ми знали сімю, бо жили недалеко. Вони добре жили. У них двоє дітей, нормально жили і він старався для сімї заробити гроші. Ми не можемо нічого сказати. Значить, був безвихідь в неї. Ми і самі в шоці».

Тетяна працювала у швидко  гроші очолювала одне з місцевих відділень того дня, ніби мала везти звіт до керуючої компанії. Чи перевозила готівку – важливе питання, яке слідчі ще з’ясовують.

Нагадаємо, що поліція схиляється до версії самогубства.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here