Головна Кримінал СБУ викрила конвертцентр з обігом у 200 млн грн

СБУ викрила конвертцентр з обігом у 200 млн грн

238
0

На Житомирщині СБУ викрила діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом майже 200 млн грн.

Центр організували двоє великих виробників сільгосппродукції, повідомили в пресслужбі СБУ.

"Вони використовували реквізити понад 15 фірм із ознаками фіктивності, зареєстрованих на підставних осіб. Через них легалізовували кошти, отримані від продажу продукції, не відображеної в офіційній документації. Для переведення коштів у готівку організатори задіяли 25 підставних фізичних осіб підприємців", – сказано в повідомленні.

За висновками експертів, протягом 2018-2020 років зловмисники вивели у тінь майже 200 млн грн. Встановлюється точний розмір збитків, завданих державі.

Правоохоронці провели декілька одночасних обшуків в офісних приміщеннях, за адресами проживання та в транспортних засобах фігурантів. Вони вилучили понад 1,4 млн "відмитих" грн, понад 20 печаток фіктивних підприємств, бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку, що містить сформовані документи та чорнову бухгалтерію, які доводять організацію оборудки.

Вживаються заходи для накладення арешту на рахунки фірм, що були задіяні в протиправній схемі, та майно фігурантів для відшкодування держбюджету завданих збитків.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here