Шахраї викрали у волонтерки з Житомира майже 140 тисяч гривень

48

Днями стало відомо, що шахраї викрали у житомирської волонтерки Тетяни Хмель 139 тисяч гривень, які вона зібрала на дрон для свого чоловіка-військового. У травні Тетяна відкрила збір на купівлю квадрокоптера Mavic 3-T. Планувала замовити дрон, але 1 липня шахраї викрали кошти з її рахунку. Вони створили клон чат-бота Monobank і спілкувалися з Тетяною, видаючи себе за працівника банку. Тетяна не запідозрила обману, бо шахраї знали деталі її транзакцій.

“Першого числа, чат-бот Monobank, як виявилось пізніше, точний клон, прислав мені повідомлення про те, що на моїй картці занадто велика активність по платежам. І плюс, що вони надходять не по призначенню, тому що у мене збір відкритий на Mavic волонтерський. А в призначеннях для платежу люди писали “З днем народження”, бо в цей день у моєї подруги було день народження, і вона написала пост, прикріпивши мою картку для вітання”, – розповідає Тетяна.

Шахрай підказав Тетяні як вивести гроші з банки на свою картку, після чого вони зникли. Коли вона зрозуміла, що її ошукали, звернулася до служби безпеки Monobank і поліції Житомирської області та кіберполіції. Поліція вже розпочала розслідування за фактом шахрайства.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here