Home Кримінал Сільська рада профукала понад 1 млн грн

Сільська рада профукала понад 1 млн грн

81

Прокуратурою Коростишівського району проведено перевірки додержання вимог законодавства щодо використання коштів від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що на рахунок Кам’янобрідської сільської ради 5 років тому надійшло більше 1 млн грн у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Відповідно до законодавства ці кошти повинні спрямовуватися на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, а також на інвентаризацію, охорону та проведення нормативної грошової оцінки земель. Однак гроші не використано за призначенням.

Окрім цього, сільською радою вказані кошти минулого року розміщено на депозитному рахунку банку, що суперечить чинному законодавству. Лише за втручання прокуратури гроші повернено на рахунок управління Державної казначейської служби.

Аналогічне порушення встановлено і в Слобідській сільській раді, яка не використала понад 127 тис грн, що надійшли на рахунок у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

За результатами перевірки на адресу Кам’янобрідського та Слобідського сільських голів внесено подання про усунення порушень законодавства та притягнення винних осіб до відповідальності.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here