Home Кримінал Служба безпеки України взялася за житомирянина, який підтримує «ДНР» і «ЛНР»

Служба безпеки України взялася за житомирянина, який підтримує «ДНР» і «ЛНР»

130

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області викрили і припинили протиправну діяльність адміністратора соціальних груп у мережі Інтернет, який відкрито закликав до підтримки злочинних дій терористичних організацій т.зв. «ДНР» і «ЛНР».

Встановлено, що місцевий мешканець активно розповсюджував інформаційні матеріали антиукраїнського і сепаратистського характеру з російських пропагандистських ЗМІ, зокрема, спрямованих на зрив мобілізаційних заходів у нашій державі. Він також закликав надавати фінансову підтримку т.зв. «ДНР» і вказав реквізити банківського рахунку для перерахування коштів на створення «авіації» бойовиків.

Під час санкціонованого обшуку помешкання правопорушника вилучено два комп’ютери, за допомогою яких адмініструвалися протерористичні групи та поширювалися інформаційні матеріали антиукраїнського характеру. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

Слідчими Управління СБУ в Житомирській області розпочато кримінальне провадження за фактом сприяння діяльності терористичній організації у вигляді інформаційного забезпечення та підтримки, тобто вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here