Спільне патрулювання із Житомирською поліцією: як правоохоронці протидіють домашньому насильству

22

За 6 місяців 2024 року поліцейські Житомирського райуправління поліції склали 219 адміністративних протоколів за фактом вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Відносно кривдників було винесено 178 термінових заборонних приписів із забороною наближатися до потерпілих упродовж визначеного періоду часу.

А на профілактичному обліку в Житомирському райуправлінні поліції перебуває 469 осіб, причетних до вчинення домашнього насильства, серед них 402 чоловіки і 67 жінок.

Насильство є однією з найрозповсюджених форм порушення прав людини. Страждають від нього як жінки, так і чоловіки, як діти так і дорослі. Саме з ціллю запобігання та протидії, зокрема, й домашньому насильству у Житомирському райуправлінні поліції працює відповідний сектор, який щоддено здійснює патрулювання та профілактичну діяльність із сім’ями, де випадки такого правопорушення уже фіксувались.

На одне із таких патрулюваннь до поліціянтів приєднався і Перший Житомирський. Близько 2-х годин кореспондети разом з правоохоронцями здійснювали профілактичні рейди щодо сімей, члени яких свого часу постраждали від домашнього насильства.

Детальніше дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here