Головна Кримінал Сучасне рабство: на Житомирщині утримували 7 осіб для трудової експлуатації

Сучасне рабство: на Житомирщині утримували 7 осіб для трудової експлуатації

161
0

Четверо осіб на території Олевського та Ємільчинського районів організували переховування людей, попередньо їх завербувавши та використовуючи на різних роботах. До того ж, у насильно утримуваних семи осіб були відібрані особисті документи.

У середу, 15 січня, відбулися обшуки у місцях можливого утримання громадян.

В одній із будівель, яку займають фігуранти кримінального провадження, було виявлено 6 осіб (один з них громадянин іншої держави – Білорусь), яких протягом тривалого часу примусово утримували з метою трудової експлуатації у неналежних умовах проживання та харчування.

Експлуатували чоловіків віком від 20 до 50 років, окремі з них мали інвалідність. При поводженні з людьми застосовували насильство для подавляння їх волі, залучали інших осіб для контролю їх переміщення, забороняли залишати місця так званого «проживання» та «роботи», незаконними діями припиняли спроби супротиву.

Також у приміщеннях в ході обшуків виявлено холодну вогнепальну нарізну зброю, боєприпаси, вибухівку.

Наразі 4-х осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України. Двом з них повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 149 КК України (організація вербування, переміщення, переховування людей з метою трудової експлуатації з використанням примусу, обману, матеріальної залежності потерпілого, його уразливого стану із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я, вчинених за попередньою змовою групою осіб).

Також вирішується питання про застосування запобіжних заходів до усіх затриманих.

Винні можуть отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here