Home Кримінал Суд скоротив строк покарання для посадовця, який торгував амфетаміном

Суд скоротив строк покарання для посадовця, який торгував амфетаміном

252

За апеляційною скаргою прокурорів було скасовано вирок суду першої інстанції, який призначив посадовцю покарання у вигляді 5 років позбавлення волі за повторне незаконне придбання та збут наркотиків. Натомість чоловікові оголосили новий вирок – 4 роки ув’язнення з конфіскацією частини належного засудженому майна, – повідомили у Житомирський обласній прокуратурі.

У суді було доведено, що майстер лісу, який працював у правоохоронних органах, займався торгівлею психотропної речовини.

“39-річний чоловік домовлявся по телефону з клієнтами про зустріч та збував їм амфетамін. Вартість однієї «дози» становила 500 грн. У березні 2021 року правоохоронці задокументували декілька фактів збуту психотропної речовини у місті Овручі”, – пишуть прокурори.

Однак, прокурор вважає, що таке покарання не є співмірним тяжкості злочину, скоєного працівником органів, тож законодавство у цій ситуації, на його думку, було застосовано неправильно. З огляду на це, вирок було оскаржено в апеляційній інстанції, яка призначила реальне покарання майстру лісу за дилерство.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here