Home Кримінал Суд залишив під вартою одного з рекетирів, що вимагали 190 тис. грн...

Суд залишив під вартою одного з рекетирів, що вимагали 190 тис. грн у військового

467

17 серпня у Житомирі відбулося судове засідання в Королівському районному суді, де вирішувалися питання про застосування запобіжних заходів до восьми осіб, які були затримані як учасники злочинної групи та підозрюються у вчиненні рекету. У випадку з підозрюваним Дмитром Куксою суддя Костянтин Шалота виніс рішення про утримання його під вартою:

«Застусувати до обвинуваченого Дмитра Юрієвича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 13 жовтня 2023 року без визначення розміру застави».

Судове засідання щодо підозрюваного Романа Колота, яке проводилося паралельно, було перенесено на наступний день за клопотанням прокурора Житомирської обласної прокуратури Руслана Левченка. Це рішення було обгрунтовано наявністю нових доказів, які мали бути включені до справи. Адвокат підозрюваного не заперечував і суддя Королівського суду Олена Рожкова оголосила перерву у засіданні до 18 серпня 10:00 ранку.

Засідання, що стосувалося підозрюваного з прізвищем Моргунов, на момент перебування наших журналістів у будівлі суду не відбулося через повітряну тривогу. Щодо інших фігурантів справи, додаткову інформацію повідомимо згодом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here