Home Кримінал Тест ДНК показав, що Мазурок 100% є ”караванським стрільцем”

Тест ДНК показав, що Мазурок 100% є \”караванським стрільцем\”

94
0

Глава Міністерства внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що у відомства є повна впевненість у тому, що жорстоке вбивство у київському гіпермаркеті "Караван" здійснив саме Ярослав Мазурок.

Про це пише ТСН  з посиланням на "ЛігаБізнесІнформ".

"Пам’ятаєте, я першу заяву робив, що у нас є підозрюваний та ми проводимо низку експертиз, у тому числі експертизу ДНК, експертизу за відбитками пальців та інші. Після їх проведення, експерти зробили висновки стовідсоткові, що це саме той чоловік", – сказав Захарченко.

За його словами, біологічний матеріал для експертизи ДНК був узятий на місці події і зіставлений з ДНК родичів. У той же час, міністр запевнив, що правоохоронці не чинять ніякого тиску на родичів.

"У зв’язку з чим ми будемо їх переслідувати? Правоохоронні органи ніяк не тиснуть на родичів. Вони були допитані у відповідності з законом", – сказав він.

Захарченко не підтвердив інформацію, що Мазурок залишив територію України, він уточнив, що розшук проводиться по території нашої країни.

"Якщо у нас буде інформація, що цей чоловік зник і виїхав в іншу державу, він буде оголошений через Інтерпол в міжнародний розшук", – додав міністр.

Нагадаємо, напередодні Захарченко заявив, що "Караванський стрілок" готувався вбивати заздалегідь. За його словами, фахівці МВС зараз досліджують, що могло викликати такий психологічний стан у вбивці, щоб "він почав полювати". 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here