Home Кримінал У Бердичеві дитині-сироті навчальний заклад заборгував майже 4700 грн стипендії

У Бердичеві дитині-сироті навчальний заклад заборгував майже 4700 грн стипендії

121

До Бердичівської місцевої прокуратури надійшло звернення учня професійно-технічного училища, дитини-сироти про те, що місцевий навчальний заклад протягом півроку не виплачує йому стипендії та компенсації за харчування.

Під час перевірки доводів заявника встановлено, що професійно-технічне училище № 12 м. Бердичева, порушуючи законодавство, із серпня 2015 по січень 2016 року не виплачувало неповнолітньому стипендію, унаслідок чого заборгувало майже 4 700 грн.

Бердичівська місцева прокуратура стала на захист прав дитини-сироти, яка перебуває на повному державному забезпеченні, заявивши позов до суду про стягнення із навчального закладу заборгованості.  

Як повідомляє прес-служба прокуратури, у ході судового розгляду позовних вимог дитині-сироті виплачено усю суму боргу у повному обсязі. 

Крім того, за фактом встановленого правопорушення розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 175 (безпідставна невиплата стипендії більш як за один місяць) КК України.

Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому провадиться місцевим відділенням національної поліції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here