Home Кримінал У Бердичеві шкільна бійка ледь не забрала життя 15-річного хлопця. ВІДЕО

У Бердичеві шкільна бійка ледь не забрала життя 15-річного хлопця. ВІДЕО

153

У Бердичеві восьмикласник побив на рік старшого хлопця так, що той зазнав важкої травми голови. Підліток зміг сам дійти додому і ліг спати, а на ранок мати ледь встигла доправити його до лікарів. Ті сказали, що відлік йшов на години, йдеться в сюжеті ТСН.

З перебинтованою головою на лікарняному ліжку. Саме так Дмитро зустрів свій 16-й день народження. Медики кажуть, хлопцю ще пощастило, адже його життя висіло на волоску.

"При даній черепно-мозговій травмі можливий летальний випадок. Відмічалось порушення свідомості повязане з важкою черепно-мозковою травмою. Він прооперований", – розповів дитячий нейрохірург Житомирської обласної дитячої лікарні Микола Федорко.

Травму голови Дмитро отримав після бійки на шкільному подвір’ї. Каже, на двобій його викликав учень 8-го класу, в якого він влітку відбив дівчину. Кривдник Дмитра – 14-річний Назар – з переламаною рукою, яку, твердить, травмував вже після бійки, коли грав у баскетбол. Переконує, причина конфлікту не в дівчині.

"Повністю обматюкав моїх батьків і сказав о четвертій годині поб’ємося. Я сказав добре. Я йому наніс три удара кулаком і все. Він пішов гуляти", – розповів Дмитро.

У школі, де вчаться обидва підлітки, кажуть: у потерпілого – це перша бійка, на відміну від Назара. "Він не конфліктний хлопчик, нормальні стосунки з  товаришами були. З Назаром трохи інша ситуація, він мав проблеми спілкування з однокласниками, були претензії поведінки на уроках", – каже заступник директора ЗОШ №12 м. Бердичева Олена Порхун.

Мати Дмитра рада, що син одужує і до суду позиватися не збирається. Проте поліція все ж почала розслідування і зараз з’ясовує, чому билися хлопці і хто перший наніс удар.

Це не перша зустріч Назара з поліцією, але раніше – оскільки він неповнолітній – покарання, замість хлопця, несла мати. Цього ж разу через тяжкі наслідки бійки відповідати за свій вчинок буде сам школяр.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here